Anežka Hladíková

Pomohu vám stát se tou nejzdravější, nejspokojenější a nejopravdovější verzí sama sebe.

Služby

Nabízím koučing a poradenství v těchto oblastech:

Zdraví, výživa, životní styl

BODY: Vylepšení životosprávy, jídelníčku, pohybu, konitivních funkcí, spánku, hormonální rovnováhy, energie, hubnutí a zvládání stresu. Poradenství při dietních omezeních, zvládnutí nového životního stylu. Vytvořte si silné, odolné a krásné tělo.

Mentální zdraví, sebeláska

MIND+SOUL: Zvládání stresu, nastavení hranic, nekompromisní sebepéče, spokojenost sama se sebou. Staňte se svou nejlepší kamarádkou, poznejte co opravdu chcete, sdílejte své dary se světem. Navyšte svou sebedůvěru, sebelásku, sebepřijetí. Navyšte vnitřní vedení a intuici.

Život dle vlastních pravidel

NEXT LEVEL: Definování individuálních snů, cílů, potřeb. Seberozvoj, cestování, život v zahraničí, tvorba vysněné kariéry, svobody. Work-life balance, osobnostní uplevel. Vstupte do té nejvíc "powerful" verze sama sebe, která si tvoří život svých snů.

Vylepšíme váš životní styl a spokojenost.
Najdeme způsoby, které vás baví, vyhovují vašemu tělu, jsou jednoduché a dlouhodobě udržitelné.
Nahoru půjde vaše zdraví, sebevědomí a energie. Dolu půjdou kila, zdravotní problémy a omezující přesvědčení, která něco zakazují.

Většinu pravidel, které jste pro svůj život posbírala, vůbec nepotřebujete, a stejně můžete mít nádherné tělo i život vašich snů.

Pokud máte zájem dozvědět se více, napište mi a krátce popište své cíle. Obratem vám zašlu možné termíny bezplatné konzultace, kde probereme možnosti spolupráce.

Co o mě říkají moji klienti?

Snažila jsem se zhubnout několik let. Měla sem načtené různé výživé styly a tak jsem nevěřila, že mi Anežka může pomoci. Pomohla mi ale objevit několik chyb, které jsem v hubnutí dělala a ty byly dost zásádní pro to, abych zhubla své první kilogramy. Jakmile jsem po několika letech zhubla svá první kila, začala jsem věřit, že je to opravdu možné a měla jsem sílu a motivaci pokračovat dál. Také jsem si uvědomila, že je to hodně o mindsetu. Myslím, že u Anežky je velká výhoda to, že pracuje i s mindsetem. Neuměla jsem si představit den bez sladkostí a dnes si na ně většinou ani nevzpomenu. Nemám hlad a už vím, že emoce mohu zvládat i jinak než sladkostmi.
Barbora Fuerstl
Zpěvačka
Pro někoho, komu je 56 let a prochází menopauzou, je přibývání na váze problém. Zkoušela jsem různé diety a některé ze začátku fungovaly, ale můj úbytek váhy se obvykle po několika měsících zastavil. Líbí se mi psychologie, kterou učíte, a nyní chápu, že přemýšlení o potravinách, které jím, je stejně důležité jako doba jídla a správné cvičení. Díky vašemu učení je pro mě mnohem snazší přijmout a dodržovat důvody, proč bych měla změnit svůj jídelníček a stravovací návyky. Ze začátku bylo trochu obtížné změnit časy jídla, ale jak se moje tělo přizpůsobuje, je to stále snazší. Ještě je pár věcí navíc, na kterých mohu zapracovat příště, ale zatím jsem se svým pokrokem spokojená. Děkuji za fakta, rady a tipy, které mi otevírají oči, a velmi si jich vážím. Už se cítím lépe sama v sobě, a to je po pouhých 4 týdnech!! DĚKUJI
Jinny Austin
K Anezce jsem se prihlasila kvuli dlouhodobym problemum s podvahou a zdravotnim problemum. Mela jsem potize s castymi emocnimi propady, nedostatkem energie a sily. Anezka mi pomohla dodat sebeduveru, ze zvladnu pribrat, pomohla mi prekonat bloky, kvuli kterym jsem mela odpor k jidlu. Naucila me spravne nutricne jist, nastavila mi rezim, rozebrala se mnou chyby, ktere ve stravovani delam. Po 2 tydnech s Anezkou jsem mela nabrana 2 kila, i behem tezkych psychickych situacich jsem diky spravnemu jidnu byla plna optimismu a mela vice energie a chuti do zivota. Diky Anezce mam zpet svoji chut k jidlu, vim, jak spravne jist a vim, ze budu schopna pribrat jeste vic.
Karolína T.
Jsem dlouholetým klientem Annie. Vyzkoušela jsem všechny její služby a musím říct, že její práce právě změnila (a stále mění) můj život. Co na ní oceňuji, je její schopnost ukázat vám pozitivní věci z vašeho života. Někdy máme pocit, že neustále něco kazíme. Stejně jako cokoliv děláme, nic v našem životě nefunguje. Ale Annie je tu vždy, aby změnila naši mysl a osvětlila věci, které fungují (a vždy nějaké jsou), naše schopnosti, které jsou skvělé, naše úspěchy. A najednou si uvědomíme, že nejsme zlomení. Existuje mnoho koučů a mentorů, kteří osvětlují vše, co nefunguje a co musíme opravit. Annie je pravý opak a díky tomu nám pomáhá budovat zdravou sebedůvěru a začít si znovu věřit. Protože v nás vždy věří. Annie práce mi vždy přináší štěstí do života. Děkuji zlatíčko.❤️
Lucie Fischerová
Podnikatelka a terapeutka
Koučink s Anežkou je jako setkání s andělem 🙂 Anežka má schopnost se koncentrovat na podstatu daného konverzačního tématu, odhadnout adekvátní techniky pro zlepšení situace a hlavně přirozenou inteligencí a schopnostmi dát klientovi nezbytnou a profesionální zpětnou vazbu. uvědomil jsem si a připomněl souvislosti, které jsou důležité pro práci na sobě, zejména s ohledem na vnitřní spokojenost, která se pak prolíná do kvality života jako celku. Doporučil bych koučing všem, kdo se chtějí dále rozvíjet, pracovat na sobě a hlavně aplikovat do svého života principy a vědomosti, které nám mohou jen prospět, a to zejména i v současné turbulentní době.
Kamil S.
Vedoucí management
Práce s Annie je tak úžasná! Každý by si ji měl najmout jako svého kouče! Než jsme začaly spolupracovat, bála jsem se, že mě uvidí v těch nejzranitelnějších momentech, ale Anežka mi při každém sezení krásně držela pocit bezpečí, dokázala mne provést mými pocity a pomohla mi je cítit a integrovat. Cítila jsem se plně vyslyšená, nikdy jsem nebyla odsuzována a vždy vítána, ať už jsem byla v jakékoli náladě, bez ohledu na problém, s kterým jsem na naše sezení přišla. Během naší společné práce jsem si prošla a zpracovala pár hlubokých vzpomínek z dětství, o kterých jsem neměla ponětí, a které mě ovlivnily dodnes. Anežka zná super nástroje a cvičení, které nám pomohly dostat se k jádru problému. Anežku mohu doporučit všem, kteří chtějí poznat sami sebe na hlubší úrovni a vytvořit si tak plně autentický život. ♥️ Děkuji Annie
Niki Socratous
"Anežka dokáže z brutálního klubka toho, co vám nefunguje vytáhnout jednu jednoduchou nit a tím vám vyřešit celej problém v jedné session. Odselektuje vše, co pro vás důležitý teď není. Vy najednou pochopíte, kde začít. A víte, že pokud vás takhle bude provázet pravidelně, tak neexistuje možnost neúspěchu. Odejdete od ní s tím, že víte, co máte dělat, nakopaný a motivovaný a s větším přijetím svých unikátních kvalit, který vám předtim přišly vlastně divný a problémový."

Upozornění: Nejsem lékař, psycholog ani licencovaný terapeut. Moje práce je sbírka koučovacích a výživových certifikací. Pokud máte pocit, že trpíte zdravotním problémem, mohu vás odkázat na vhodnou léčbu.