Anežka Hladíková

O Anežce

Anežka pracuje jako koučka zdraví, je certifikovanou vyživovanou poradkyní a životní koučkou.

Mezi její vášně patří zdravá výživa, pohyb, cestování, následování si svých snů, a seberozvoj.

Od narození věděla, že nezapadá co typické české škatulky – škola, dobrá práce od 9-5, stresující kariéra, manžel, děti, důchod a stěžování si. 

Byla vždy ambiciózní, měla velké sny, a když něco chtěla, udělala pro to vše. 

Po ukončení vysoké školy žila několik let v zahraničí (USA, Kuwait, Anglie, Dubai, Španělsko, Bali). Další kouty světa procestovala jako letuška. Tyto zkušenosti ji daly velký rozhled a sdílí je ve svém projektu “Staň se letuškou s Anežkou” s českou veřejností.

Nepravidelný životní styl letušky jí ale nevyhovoval a začala mít problémy se zažíváním, úzkostí, hormonální nerovnováhou, akné a přísným vnitřním sebe-kritikem. 

Začala se více zajímat o své tělo a uvědomovat si důležitost základních pilířů zdraví – pravidelného spánku, nutričně vyvážené stravy, fyzické aktivity, a hlavně laskavé sebe-péče.

Intenzivním seberozvojovou prací si osvojila mnoho užitečných technik a vytvořila každodenní jednoduché návyky sebepéče, které ji denně pomáhají cítit se energická, šťastná, zdravá a plná síly.

Nyní je certifikovanou MŠMT výživovou poradkyní, absolvenkyní kurzu Atac od pana Jelínka a certifikovanou životní koučkou American Union of NLP. 

Za jejím neustálým sebevzděláním stojí nejen její dychtivost po nových informacích a zajímavých lidech, ale hlavně sebepoznání, silná intuice a schopnost nacítit se na individuální potřeby klienta.

 

Základem Anežčiny práce je sebeláska, protože věří, že kvalitní vztah sami se sebou je klíčem k pevnému zdraví a šťastnému životu. Pracuje s klienty celo-osobnostně, věří v jednoduchost, udržitelnost a zábavu.

Více informací o spolupráci s Anežkou zde.

cs_CZCzech